طراحی سایت

در دنیای امروز مشتریانی که از اینترنت برای جستجوی محصولات و خدمات مورد نیازشان استفاده می کنند روز به روز در حال افزایش است. با داشتن یک وب سایت مناسب می توانید کسب و کار کوچک خود را به طور قابل ملاحظه ای گسترش دهید. بدون داشتن یک وب سایت، طیف گسترده ای از مشتریان شما به سمت رقبای شما که از اینترنت استفاده می کنند سوق داده می شوند. در ادامه دلایلی مبنی بر الزامی بودن وب سایت برای هر کسب و کار ذکر می شود. در صورتی که هنوز هم برای کسب و کار خود یک وب سایت مناسب ایجاد نکرده اید، پیشنهاد می کنیم موارد زیر را مطالعه کنید.

طراحی سایت

۱. داشتن وب سایت باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود.

ممکن است تصور کنید هزینه داشتن یک وب سایت هزینه زیادی است که در حال حاضر تمایل ندارید آن را انجام دهید. اگرچه ممکن است هزینه طراحی و پیاده سازی اولیه یک وب سایت به نظر شما زیاد باشد اما پس از پیاده سازی آن می توانید با هزینه کم آن را تا همیشه برقرار نگه دارید که در برخی موارد کمتر از ۱۰۰ هزار تومان در سال می شود. در صورتی که این هزینه را با هزینه آگهی روزنامه که در یک نوبت بیشتر چاپ نمی شود مقایسه کنید متوجه به صرفه بودن وب سایت برای معرفی خدمات خود به مشتری می شوید.

۲. با داشتن یک وب سایت، براحتی به مشتریان خود اطلاع رسانی می کنید

می توانید به وب سایت خود به عنوان یک بروشور یا کاتالوگ آنلاین نگاه کنید. بروزرسانی اطلاعات محصولات و خدمات شما بسیار ساده تر و سریع تر از کاتالوگ های چاپی بوده و براحتی همه مشتریان شما در جریان محصول جدید یا خدمات جدید شما قرار می گیرند. برخلاف کاتالوگ های چاپی که به سرعت تاریخ انقضایشان فرا می رسد، اطلاعات وب سایت شما همواره بروز بوده و مشتریان شما با اطلاعات جدید سر و کار دارند.

۳. با یک وب سایت شما همیشه در دسترس مشتریانتان هستید

در صورتی که برای خود یک وب سایت ایجاد کنید، مشتریان شما به طور شبانه روزی از محصولات و خدمات شما بازدید می کنند در صورتی که محیط کاری شما در شبانه روز چندین ساعت بسته بوده و نمی توانید خدمات رسانی کنید. داشتن یک وب سایت باعث می شود حتی زمانی که شما در حال استراحت هستید، شعبه مجازی کسب و کار شما همچنان در حال سرویس دهی به مشتریان باشد.

۴. با داشتن وب سایت، مشتریان شما بجای افراد محلی، تمام مردم کشور یا حتی جهان خواهند بود

در صورتی که وب سایت نداشته باشید، تمام کسب و کار شما محدود به محله ای می شود که در آن حضور دارید اما یک وب سایت برای شما محیطی را ایجاد می کند که مشتریان آن از سراسر کشور یا حتی دنیا خواهند بود. شما محصولات خود را در ویترین آنلاین کسب و کار خود ارائه می کنید، تمام افراد کشور با آدرس سایت شما از ویترین شما بازدید کرده و در صورت تمایل محصولات شما را خریداری می کنند. خرید و فروش محصولات اینترنتی هیچ محدودیتی ندارد بگونه ای که امروز حتی محصولات بزرگ نظیر خودروها نیز اینترنتی به فروش می رسند.

۵. وب سایت باعث صرفه جویی در زمان شما می شود

ارائه اطلاعات به مشتریان کاری زمانبر است چه این کار از طریق تلفن، حضوری، کاتالوگ چاپی یا ایمیل انجام شود. با داشتن یک وب سایت که به منزله کاتالوگ آنلاین شما می باشد، به سرعت و راحتی اطلاعات جدید در مورد محصول یا خدمات خود را به مشتریانتان عرضه می کنید. به محض بروزرسانی وب سایت خود در همان لحظه تمام مشتریانتان به طور نامحدود و سریع به اطلاعات جدید دسترسی دارند که این کار باعث صرفه جویی در زمان شما می شود. خوب زمان چیست؟ زمان همان پول برای شماست!

۶. با داشتن وب سایت خدمات پشتیبانی شما بهبود می یابد

تصور کنید محصولی تولید کرده و به مشتریان خود عرضه کرده اید. هنگام کار با محصول شما سوالاتی برای مشتریان شما پیش می آید که نیاز به راهنمایی دارند. شما لازم است برای تک تک مشتریانتان این راهنمایی را انجام دهید در صورتی که با داشتن یک وب سایت سوالاتی که برای اکثر مشتریانتان پیش می آید را پاسخ داده و در وب سایت خود در بخشی تحت عنوان سوالات رایج قرار می دهید تا همه مشتریان شما مطالعه کرده و جواب خود را بیایند. بدین ترتیب لازم است هر سوال یا راهنمایی مشتری را یک بار در وب سایت خود ثبت کنید تا برای همه مشتریان اطلاع رسانی شود.

چنانچه پس از مطالعه موارد فوق شما هم لازم دانستید یک وب سایت با کیفیت و هزینه مناسب داشته باشید، همکاران ما در خدمتند شما را راهنمایی کنند.