طراحی نرم افزارهای سفارشی

در حالیکه برای هر کسب و کار یکسری نرم افزارهای از پیش ساخته در دسترس است، اما هیچ یک از آنها نمی تواند به طور کامل تمام نیازهای هر کسب و کاری را پوشش دهد. هر سازمان یکسری نیازهای اختصاصی دارد که ممکن است در طراحی نرم افزارهای موجود گنجانده نشده باشد. بدون یک نرم افزار سفارشی این نیازها هیچ گاه برای آن کسب و کار برآورده نخواهد شد. در صورتی که با سفارش یک نرم افزار که به طور اختصاصی با توجه به نیازهای شما برنامه نویسی شود می توانید تمام اهداف و نیازهای سازمان خود را به طور کامل برآورده سازید. ضمن اینکه با بوجود آمدن نیازهای جدید، امکان ارائه نگارش جدید نرم افزار سفارشی شما مطابق خواسته های کسب و کارتان فراهم می شود. به عبارت دیگر بجای اینکه شما سیاست های کسب و کار خود را با نرم افزار وفق دهید، نرم افزار با خواسته های شما وفق داده می شود و هر زمان سیاست کاری شما به هر شکلی تغییر کند، براحتی نرم افزار سفارشی ویرایش شده تا سیاست های جدید شما را پوشش دهد.

طراحی نرم افزارهای سفارشی

یک نرم افزار سفارشی می تواند فرصت رقابتی برای شما ایجاد کند. در صورتی که شما و رقبای خود از یک نرم افزار استفاده کنید به علت در اختیار داشتن امکانات و محدودیت های یکسان، رقابت بین شما چندان معنایی ندارد اما در صورتی که بتوانید اهداف خاص خود را با نرم افزاری پوشش دهید که در اختیار رقبای شما نباشد، به خوبی می توانید تفاوت هایی در خدمات خود ایجاد کنید که شما را در این رقابت پیروز گرداند.

در صورتی که هر زمان احساس کردید برای اداره کسب و کار خود به نرم افزار سفارشی خاصی نیاز دارید کافیست با همکاران ما تماس گرفته و مشاوره کنید تا با صرف هزینه و زمان معقول، شما نیز صاحب یک نرم افزار سفارشی منطبق با نیازهای خود شوید. همکاران ما در شرکت برتران سیستم با استفاده از جدیدترین و بروزترین فناوری ها، نرم افزار مورد نیاز شما را ایجاد می کنند. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.